Také auta značky Mercedes mohou získat slevu na pojištění

Novinky, tiskové zprávy
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 43
Registrován: pon 08. lis 2010 14:05:26
Kontaktovat uživatele:

Také auta značky Mercedes mohou získat slevu na pojištění

Příspěvek od admin »

Mercedes, to není jen auto, ale také životní styl. Je známo, že majitelé Mercedes jsou poměrně silná komunita a třeba na silnicích se zdraví podobně, jako to dělají motorkáři. A právě váš milovaný vůz Mercedes si rozhodně zaslouží také kvalitní pojištění. To se netýká pouze obligátního povinného ručení, ale také havarijního pojištění, které může přinést výhody nejen v případě havárie. Pojďme si o tom všem nyní něco říci v následujícím článku.

Hledáme dobré a výhodné povinné ručení
Vozy Mercedes jsou výjimečným ztělesněním vyvážených jízdních vlastností, které svého majitele nikdy nikde nenechají. Mercedes zkrátka zdolá vše. A vše by také mělo být připraveno zdolat vaše povinné ručení, které by vás rovněž nemělo nechat v nesnázích. Proto není důležitá pouze jeho cena, ale také parametry, které si do pojistné smlouvy sjednáte. Velmi důležitá je třeba výše limitů, která má zákonnou minimální hodnotu 35/35 milionů Kč. První číslo označuje krytí následků na zdraví, druhé potom škodu na majetku.

Smlouvy se základním krytím samozřejmě bývají nejlevnější. Obecně je však lepší dnes již volit o něco vyšší krytí, které nemusí být o mnoho dražší a které se může pohybovat někde od 70 do 100 milionů Kč, podle nabídky konkrétní pojišťovny. Takto to má také ČPP povinné ručení, tedy od České podnikatelské pojišťovny, které nabízí typické tři stupně pro limity pojištění. Než uzavřete u některé z pojišťoven pojistku, určitě lze doporučit využít možnosti srovnání aktuálních nabídek na trhu. V tomto ohledu se vám mohou hodit srovnávače, které vám:

• Srovnají pojištění z pohodlí domova
• Nabídnou nejvýhodnější variantu pojištění


Pokud máte pocit, že platíte za pojištění zbytečně mnoho, určitě by byla škoda srovnávačů nevyužít. Prostřednictvím internetu také můžete velmi snadno pro vás nejvýhodnější nabídku uzavřít a mít tak vystaráno na další rok.


Zajímavé doplňkové služby
Dobrá pojistka, to ale není pouze dobrá cena a dostatečné limity. Zajímejte se také o služby, které můžete k pojištění získat. U zmiňované České podnikatelské pojišťovny je to třeba první pojistná událost bez vlivu na bonus, pokud se příště pojistíte opět u této pojišťovny. Můžete také zdarma získat třeba:

• Úrazové pojištění řidiče
• Pojištění přívěsného vozíku do 750 kg
• Asistenční službu


A také řadu dalších výhod. Nabídky se v průběhu času mění a také s tímto vám pomohou srovnávače pojištění. Rozhodně se při sjednávání nové smlouvy zajímejte třeba také o zmiňovanou asistenci, která vám může být v případě problémů na silnici velmi nápomocná a vyřeší váš problém okamžitě.

Nezapomeňte na výpověď stávající smlouvy
Rozhodnete-li se zvolit některou z alternativních nabídek, kterou nabízejí jiné pojišťovny, určitě bude potřeba také vypovědět vaši stávající smlouvu. Na to byste určitě neměli zapomenout. Nejčastěji se provádí výpověď k výročí smlouvy. Můžete se podívat na článek „Jak ukončit smlouvu povinného ručení, krok za krokem?“, kde se dozvíte podrobnosti o tom, jak by se mělo správně postupovat při výpovědi takové smlouvy. Mezi důležité údaje na výpovědi rozhodně patří číslo smlouvy a datum, na který připadá výročí pojistné smlouvy. Výpověď musíte podat také v případě, že si zařizujete novou smlouvou u stávající pojišťovny.

Sjednání havarijního pojištění má smysl
Myslíte si, že vám stačí pouze povinné ručení? A co když dojde na to, že se stanete souběhem okolností viníky dopravní nehody, poškodíte si auto a budete bez prostředků na opravu? V takovém případě se rozhodně vyplatí pořídit havarijní pojištění, které navíc není příliš drahé. Kryje také okolnosti související s přírodními živly nebo vandalismem a řadu dalších situací.
Přílohy
0_mercedes.jpg
0_mercedes.jpg (77.34 KiB) Zobrazeno 9074 x

Odpovědět